PolZdob Drukarnia Fleksograficzna
Produkty :: Przemysł spożywczy

Opakowania na przyprawy

PrzyprawyPrzez lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie w druku opakowań barierowych nieprzepuszczających zapachu i wilgoci. Naszymi klientami są wiodący na polskim i zagranicznym rynku producenci przypraw.
Dla standardowych przypraw oraz ziół stosujemy opakowania ze specjalnie przystosowanego do tego celu podłoża, w przypadku przypraw wymagających większego zabezpieczenia ze względu na swoje właściwości (np. pieprz, chilli) proponujemy laminaty  na bazie aluminium lub Pap/diofan.

Dla przypraw w płynie (np. marynaty) stosujemy laminaty wielowarstwowe na strukturze Pet/PetMet/Pe lub Pet/Al/Pe.

Opakowania na desery
-----------------------
DeseryJeden z filarów naszej produkcji stanowią opakowania na wszelkiego rodzaju desery sypkie np.: kisiele, budynie, galaretki, ciasta w proszku, itp. oraz dodatki do wypieków: proszki do pieczenia, cukier wanilinowy, soda oczyszczona, amoniak, itp. W tej dziedzinie zaufało nam wiele wiodących firm.

Opakowania jednostkowe na cukier, sól i kawę
------------------------------
Opakowania jednostkoweCukier, sól i kawa wymagają specjalnego opakowania, chroniących je przed wilgocią, a jednocześnie zachowujących ich smak i aromat. W tym celu stosujemy najwyższej jakości folie barierowe, których dodatkową zaletą jest fakt, że przedłużają trwałość produktu. Drukujemy opakowania będące bazą do produkcji opakowań  w formie "sticks" oraz saszetek. Współpracujemy z wiodącymi firmami konfekcjonującymi w Polsce.

Kopertki na herbaty
------------------------------
Saszetki na herbatyOferujemy zadruk kopertek na herbaty od prostych papierowych, po wielowarstwowe , termozgrzewalne saszetki, chroniące walory i aromat herbat. Współpracujemy z czołowymi firmami konfekcjonującymi herbatę.

Obwoluty na napoje
------------------------------
Obwoluty na napojeOferujemy zadruk na różnorodnych podłożach, jednak  polecamy zadruk na foliach polietylenowych lub polipropylenowych, które są odporne na uszkodzenia związane z marszczeniem materiału, wpływem wilgoci, ścieraniem i odpadaniem etykiet. 

Opakowania na słodycze
------------------------------
SłodyczeOferujemy zadruk opakowań na różnego rodzaju słodycze: batony czekoladowe, wafelki, cukierki, lizaki, lody, herbatniki, chipsy, chrupki, paluszki, precelki, popcorn, itp.
Większość z tych produktów wymaga zapakowania w specjalne folie, o wysokiej barierowości, nie przepuszczającej wilgoci oraz  zapachów,  jednocześnie zachowującej wewnątrz opakowania świeżość zapakowanego produktu. Drukujemy opakowania dla czołowych polskich i międzynarodowych
producentów deserów i słodyczy.

Opakowania na bakalie, orzechy, groch itp...
------------------------------
BakalieDo zadruku opakowań na bakalie, orzechy, groch, itp. stosujemy najróżniejsze podłoża od prostych folii, poprzez strukturę OPP/OPP, gdzie druk znajduje się wewnątrz opakowania, dzięki czemu jest ono wytrzymałe na ścieranie, błyszczące i  zachowuje właściwości zapakowanego produktu.

Opakowania na mrożonki i wyroby garmażerynje
------------------------------
Do zadruku opakowań przeznaczonych na mrożonki i wyroby garmażeryjne używamy  najwyższej jakości folii, odpornej na głębokie mrożenie oraz stanowiące zamknięcia wytłoczek.

Opakowania na makarony
------------------------------
MakaronyOferujemy zadruk opakowań na makarony i inne produkty ogólnospożywcze w druku powierzchniowym oraz wielowarstwowym.


© 2010 Pol-Zdob