PolZdob Drukarnia Fleksograficzna
O firmie

Szanowni Państwo.

Cyrel Fast 1000 TDPracownia przygotowalni fleksograficznej pragnie zaoferować wysoką jakość swoich usług, popartą wieloletnim doświadczeniem i najnowocześniejszym sprzętem, tak w zakresie graficznym jak i wykonania gotowych form drukowych.

Nasi graficy pracują na oprogramowaniu firmy Adobe (Photoshop, Ilustrator), Corel Draw, Open RIP Symphony oraz Prinergy Evo (Creo).

Posiadamy drukarkę wielkoformatową Epson Stylus 4800, wykorzystującą program GMG, umożliwiającą powstanie "Proof" zgodnego z późniejszym nadrukiem. Pracownia form fotopolimerowych pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie oraz kompatybilnej technologii.

Wykorzystujemy takie maszyny jak:

  • Termoflex Narrow
  • Cyrel 1000 ECDLF
  • Cyrel Fast 1000 TD
  • Trendsetter NX Narrow
  • Flex NX Laminator
  • Concept 200 C

Nasza pracownia rozpoczyna pracę nad projektem w momencie wpłynięcia zamówienia do drukarni, która w dalszej kolejności zleca nam wykonanie obróbki graficznej i form drukarskich (fotopolimerów).

Termoflex NarrowPliki graficzne prosimy przesyłać na skrzynkę pocztową graficy@polzdob.pl, skąd przekazywane są do poszczególnych grafików.

W związku z wprowadzonym programem kontrolującym pracę naszej firmy , zwracamy się z prośbą o przesyłanie zamówienia na matryce do PolZdob Sp. z o. o. . Zamówienie wg. wzoru podanego przez nas prosimy przesyłać wraz z ewentualnymi uwagami na adres mailowy graficy@polzdob.pl.

Gazele Biznesu
© 2010 Pol-Zdob